Haberler Ana Sayfa

 _______________________________________________________________________________

 

Trabzon Briç Kulübü Derneği'nin Olağan Genel Kurul toplantısı

dernek tüzüğünün gereği olarak 18 Ocak 2020 cumartesi günü

saat 13:00'de, eğer çoğunluk sağlanamazsa 25 Ocak 2020 cumartesi

günü saat 13:00'de Trabzon Tenis Kompleksindeki kulüp salonumuzda

yapılacaktır. Tüm üyelerimize duyurulur.

                        TRABZON BRİÇ KULÜBÜ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

 

_______________________________________________________________________________

    

SİMULTANE İKİLİ BRİÇ TURNUVASI

        25 Ocak 2020, Cumartesi 14:30

 

TÜRKİYE'DEKİ BRİÇ SPOR KULÜPLERİYLE AYNI ANDA

BAŞLAYACAK OLAN TURNUVA TRABZON TENİS KOMPLEKSİ

BRİÇ SALONUNDA DA OYNANACAKTIR. KATILIMINIZI BEKLER

BAŞARILAR DİLERİZ.

(NOT: Olağan Genel Kurul Toplantısı nedeniyle başlangıç

satinde yarım saatlik bir gecikme olabilir.)

                       TRABZON BRİÇ KULÜBÜ

 

 _______________________________________________________________________________

 

           TRABZON KIŞ AÇIK TAKIMLAR

                        ŞAMPİYONASI

                     21-22 Aralık 2019

SIRA TAKIM OYUNCU PUAN
1 TRAPEZUS SAVAŞ ŞAHİN (610007) 106.43
    SONER SÜMERKAN (610055)
    TAYLAN ALAÇAM (610066)
    İRFAN YAĞCI (530008)
    ANIL ALTINDAĞ (063401)
    ALİ UÇAR (063125)
2 SEFEROĞULLARI BURHAN EYÜPOĞLU (610053) 88.91
    KENAN KARABULUT (610015)
    ŞENOL SEYMEN (610049)
    HÜSEYİN ÖZYAŞLI (610008)
    MİTHAT AKYÜZ (610011)
    RECEP ÇİÇEK (610014)
3 A TAKIMI ORHAN ÖZGÜR (610043) 70.60
    NURİ KALYONCU (610024)
    GÜRSEL YULUĞ (610013)
    OSMAN Ş. GÜNAYDIN (610027)
    EROL ÇELİK (610060)
    MEHMET KELEŞ (610026)
4 TÜRKİYE OSMAN İKİNCİ (370026) 70.28
  ORMANCILAR HİKMET DÖRTKAŞ (010001)
  DERNEĞİ MUSTAFA KUL (610004)
    İBRAHİM YÜKSEL (610045)
    ERCAN EYÜBOĞLU (610033)
5 TONYA MEHMET ALTUNTAŞ (610020) 69.74
    MEHMET YILDIRIM (610017)
    BÜLENT GEDÜK (610022)
    ALİ RIZA ALTINTAŞ (610054)
    MURAT OLGUN (610002)
6 EĞİTİMCİLER MEHMET SARAÇ (610063) 54.37
    BAYRAM BEKTAŞ (610070)
    NURETTİN UZUN (610065)
    ÖMER ERDEN (610035)
    MEHMET YILDIRIM (343067)
    AHMET MUMCU (610036)
7 NEŞTER HAKAN ŞİMŞEK (610052) 43.67
    ALAİTTİN ALBAYRAK (610003)
    İHSAN ALİOĞLU (610071)
    BURAK BOZACI (480551)
    MEHMET ALİ BAYKAN (610021)
    NURAY CİCERALİ (610037)

Skorlar   Turnuva Statüsü

_______________________________________________________________________________

2020 SİMULTANE TURNUVA PROGRAMI
   
OCAK
25.01.2020 Cumartesi Simultane
ŞUBAT
  1.02.2020 Cumartesi Simultane
  5.02.2020 Çarşamba Akşam Simultane
22.02.2020 Cumartesi Simultane
27.02.2020 Perşembe Akşam Simultane
MART
  5.03.2020 Perşembe Akşam Simultane
  7.03.2020 Cumartesi Simultane
21.03.2020 Cumartesi Simultane
25.03.2020 Çarşamba Akşam Simultane
NİSAN
11.04.2020 Cumartesi Simultane
18.04.2020 Cumartesi Simultane 
22.04.2020 Çarşamba Akşam Simultane
MAYIS
  9.05.2020 Cumartesi Simultane
13.05.2020 Çarşamba Akşam Simultane
28.05.2020 Perşembe Akşam Simultane
30.05.2020 Cumartesi Simultane
HAZİRAN
13.06.2020 Cumartesi Simultane
18.06.2020 Perşembe Akşam Simultane
24.06.2020 Çarşamba Akşam Simultane
27.06.2020 Cumartesi Simultane

 _______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________                 

HAFTALIK TURNUVA PROGRAMI

Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma  // 18:30  İKİLİ TURNUVA

Cumartesi // 15:00 İKİLİ  TURNUVA 

Pazar // 15:00 İKİLİ  TURNUVA / TAKIM MAÇI

  (Turnuvalarda Yeşil Masterpoint Uygulanmaktadır)

 

                                

 _______________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçiler

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Toplam
10
86
323
1685
257893