TBF BAŞKANININ ZİYARETİ

Türkiye Briç Federasyonu Başkanı Dr. Nevzat Aydoğdu, 1 Temmuz 2013 günü      akşamı milli briç sporcularımızdan Fikret Aydoğdu ile birlikte Trabzon Briç  Kulübü’nü ziyaret etti.

Türkiye Briç Federasyonu Başkanı Dr. Nevzat Aydoğdu, 1 Temmuz 2013 günü akşamı milli briç sporcularımızdan Fikret Aydoğdu ile birlikte Trabzon Briç  Kulübü’nü ziyaret etti. Aynı gün , 28-29 Haziran 2013 tarihinde yapılan 8. Arhavi Briç Turnuvasında dereceye giren kulübümüz oyuncuları için ödül töreni  gerçekleştirildi. Turnuvada birinci olan Alaittin Albayrak - Osman İkinci çiftine ödülünü veren Türkiye Briç Federasyonu Başkanı  Dr. Nevzat Aydoğdu, bir Trabzonlu olarak bu başarının kendisini çok memnun ettiğini  belirtti. Aydoğdu, gelecek yıllarda Trabzon’a bir ya da birkaç önemli turnuva getirebileceklerinin müjdesini de verdi. Üçüncülük elde eden Mustafa Kul - Gökalp Eroğlu çitine ise  ödüllerini Fikret Aydoğdu verdi.

Ziyaret sürecinde TBF Başkanı Dr. Nevzat Aydoğdu ve Fikret Aydoğdu ile kulüp üyelerimiz arasındaki sohbetlerde ülkemizde yapılan briç sporunun geleceği ve yaygınlaştırılması gibi çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

Bu arada Trabzon Briç Kulübü Başkanı Prof. Dr. Orhan Özgür, 8. Arhavi Briç Turnuvası genel sıralamada ilk üçe girecek kulüp sporcularımıza  turnuva öncesi hediye sözü vermişti. Başkanımız 1.lik ve 3.lük elde eden sporcularımıza verdiği sözün gereği olarak ödüllerini verdi.

 

Ziyaretçiler

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Toplam
53
53
106
929
282329