Trabzon Briç Spor Kulübü Derneği 2005 yılında Necmettin Soysal başkanlığında kurulmuştur. Kuruluş amacı briç sporunu tanıtmak, yaygınlaştırmak ve her yaştan oyunculara hoşça vakit geçirebilecekleri sportif rekabete dayalı bir ortam sağlamaktır.

Kulübümüz 2011 yılından beri Karadeniz'in Kulüp binasında faaliyetlerine devam etmiş olup ; 2016 yılından itibaren şehir merkezinde olan Dede Kafe bünyesindeki müstakil bir mekanda hizmet vermektedir.

2013 yılı itibariyle 104 adet üyemiz mevcuttur. Briçe gönül vermiş herkes kulübümüze üye olabilir. Üyelik başvurusu için herhangi bir peşinat alınmamaktadır. Sadece aylık aidat ödemesi yapılmaktadır.

Misyonumuz;

Kulüp içi, bölgesel ve ulusal boyutlu turnuvalara ev sahipliği yapmak, farklı yerlerden gelen sporculara şehrimizi tanıtmak; onları en iyi şekilde ağırlamak. 

Briç sporcuları için sürekli eğitim ortamı oluşturmak ve yeteneklerini geliştirebilecekleri organizasyonları düzenlemek.

Genç sporculara yönelik Karadeniz Teknik Üniversitesinde briç derslerinin başlatılması için her türlü girişimi ve çalışmayı yapmak.

Briç camiasına yeni sporcular kazandırmak amacıyla kulüp bünyemizde her türlü briç etkinliğini organize etmek.  

Üyelerimiz arasında soysal faaliyetler aracılığı ile kaynaşmayı sağlamak.

 

Ziyaretçiler

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Toplam
47
64
111
1326
300613